23 sierpnia 2020

Transport weselny

Ślub, wesele staje się obecnie coraz droższą imprezą i nie zawsze można nazwać to inwestycją. Nic w tym dziwnego, bo w takiej imprezie zazwyczaj bierze udział kilkadziesiąt a niejednokrotnie więcej, nawet 200 lub 300 osób. Wynajem autokarów na wesele, a może lepiej skorzystać z busów? Od czego zacząć, jak to załatwić, dla ilu osób zamówić […]

Ślub, wesele staje się obecnie coraz droższą imprezą i nie zawsze można nazwać to inwestycją. Nic w tym dziwnego, bo w takiej imprezie zazwyczaj bierze udział kilkadziesiąt a niejednokrotnie więcej, nawet 200 lub 300 osób. Wynajem autokarów na wesele, a może lepiej skorzystać z busów? Od czego zacząć, jak to załatwić, dla ilu osób zamówić transport – jak się okazuje to kolejna sprawa, z którą podczas organizacji wesela przyjdzie nam się zmierzyć.

Oczywiście kwestia kosztów organizacji transportu podczas ślubu i wesela to też istotna rzecz. Warto porównać ceny z jakością oferowanej usługi i zdecydować na optymalne rozwiązanie. Trzeba przyznać że kwoty o jakich mówimy za wynajem autokarów lub busów w porównaniu do innych wydatków podczas organizacji wesela nie są wysokie bo za busa z kościoła na salę weselną w mieście można zapłacić już nawet 250 zł. Wiadomo cena rośnie gdy program obsługi transportowej jest dłuższy lub gdy decydujemy się na wynajem autobusów ale stosunkowo do całego przedsięwzięcia jakim jest organizacja wesela – nie są to duże kwoty a jakże miło gdy nasi goście docenią to jak potrafimy o nich zadbać.